Vizyonumuz

Pamuk ve doğal karışımlarla modayı ifade ederek, 1991'den beri trend belirleyen koleksiyonlar sunuyoruz.

EN BÜYÜK ETKİ VE KATKIYI SAĞLAYABİLECEĞİMİZE İNANDIĞIMIZ 5 SÜRDÜRÜLEBİLİR KALKINMA HEDEFİNİ ÖNCELİKLENDİRDİK.

SDG-5: CİNSİYET EŞİTLİĞİNİ DESTEKLİYORUZ

SDG-6: TEMİZ SU VE ONUN HİJYENİNE ÖNEM VERİYORUZ

SDG-12: SINIRLI DOĞAL KAYNAKLARIN FARKINDAYIZ VE HİÇBİRİNİ İSRAF ETMEME AMACINDAYIZ

SDG-13: İKLİM EYLEMİNİ DÜŞÜNEREK SÜREÇLERİMİZDE DEĞİŞİKLİKLER YAPIYORUZ

SDG-15: KARADA YAŞAMIN KORUNMASINI DESTEKLİYORUZ

YENİLİK, ARAŞTIRMA VE İYİ TASARIM

Yenilikçi projelerle çevresel etkimizi azalttık. Sürekli olarak yeni lifler, iplikler ve kimyasallar araştırıyoruz, çevresel etkimizi minimize etmek için. Amacımız estetik ve trendi, mevcut en son teknolojilerle bir araya getirmektir.

Dokuma ve çoğunlukla iplik üretiminde kullanılan yeni teknolojilerle, sert özellikleri nedeniyle bir kenara bırakılan, örneğin kenevir gibi lifleri tekrar kullanma fırsatına sahibiz. Ayrıca, sürdürülebilir ormanlardan, bir tür arboretumdan elde edilen Tencel liflerini de sıkça kullanıyoruz.

Müşterilerimize, önceden işlenmiş ve ön yıkanmış kumaşlar sunmaya çalışıyoruz. Bu kumaşlar, bir fabrika yıkama süreciyle hazırlanır ve endüstriyel giysi yıkamasına ihtiyaç duymaz. Bu şekilde, giysi üretiminde su tüketimini azaltmayı hedefliyoruz.

Öncü bir moda fabrikası olarak, Dynamo'nun koleksiyonları her zaman piyasadaki trendleri belirleyici niteliktedir. Yenilikçi bir perspektifle hazırlanan koleksiyonlar, küresel moda trendlerine uygun olarak geniş bir yapı yelpazesi sunmaktadır ve Dynamo için bir marka niteliğindedir. Bu özelliklerden dolayı Dynamo, Avrupa Birliği dışında düzenlenen Première Vision fuarına katılan ilk şirketlerden biri haline gelmiştir.

Ürün sürdürülebilirliğini başarmak için iyi bir tasarım temel bir öneme sahiptir. Projeler, ürünlere uygun mühendislik ve kalite sağlamak amacıyla iyi bir şekilde tasarlanmalıdır.

Kumaşlarımızla üreticiler, malzeme israfını minimize etmeyi ve sorunsuz bir üretim süreci yürütmeyi daha kolay bir şekilde başarabilirler.

Amacımız, hem fonksiyonel hem de estetik açıdan nihai müşteri memnuniyeti sağlayacak, daha uzun ömürlü ürünler yaratmaktır.

Çevre dostu entelektüel projelerimiz var çünkü çevresel sürdürülebilirlik, yaşam tarzımızı sürdürmemize, sosyal ve ekonomik gereksinimlere yardımcı olur.